Jak je důležité míti Filipa

4. června 2012 v 10:31 | Chrony.
Celé odpoledne se hrabu v motoru staršího vozu značky Subaru. Vlasy mám sepnuté zhruba milionem pinetek, ale stejně mi lezou do očí. Přemýšlím jestli by fakt nebylo lepší, nechat se ostříhat na ježka. Myslím že takhle ho opravdu nijak neokouzlím. Zmazanej jako vepř, vlasy trčící do všech stran jako po zásahu elektrickým proudem a sprostě nadávající, jelikož se mi dnes ale vůbec nedaří.
A Filip jako obvykle dokonale vyrovnaný, o poznání čistší a usměvavý.
,,Kurvadrát!" procedil jsem mezi rty tak, aby to bylo pokud možno co nejméně slyšet.
Opravdu není nad to, peprně si zanadávat.
,,Dneska to není ono, co Jáchyme?"
,,Jo. Někdo mi nejspíš vyměnil ruce, protože tyhle zjevně nejsou moje."
,,Tak se na to vykašli a běž už. Doděláš to v pondělí."
,,Okey, ty jsi tady šéf. Jen jestli víš co děláš."
,,Nevím," zazubil se.
,,Fakt sis pomohl že jsi zaměstnal trotla jako jsem já."
,,Pořád lepší čtyři ruce, než dvě. Sám bych to nestíhal, ale to ti nemusím vyprávět. A vystřel už odsud. V pátek odpoledne bys ze sebe měl strhnout montérky a prchnout, sotva se zmíním. Máš ty vůbec nějaký zájmy chlape?"
,,To si piš že mám, ale nikam nekvaltujou."
A ten nejvyšší se teď na mě krásně usmívá.
,,Jsem celej říčnej to slyšet."
,,No to vidím," uchechtl jsem se, když se dál nevzrušeně vrtal v karburátoru rozloženém na stole.
,,Ne, fakt! Co tě baví? Děláš tu měsíc, ale moc mi toho o svých zájmech nepovídáš."
,,Nic zajímavýho. Auta, zábavy, pěší turistika, čtení, divadlo a spousta drobností...co by tě fakt nezajímala."
,,Na čem jsi byl naposledy v divadle?"
,,Jak je důležité míti Filipa."
Proč mi to vyznělo tak hloupě? Rozhořely se mi z toho tváře.
Proboha! Vždyť to s ním vůbec nesouvisí! Je to jen shodné jméno...
,,To znám. To je fajn hra."
,,Zrovna do tebe bych neřekl že se v tom orientuješ."
,,Taky že ne. Jen jsem tu a tam něco viděl."
,,Hele tak já jdu z prasete udělat člověka a vypadnu."
,,Jasně," mávl mi rukou, oči zapíchlé mezi šrouby.
Zaplul jsem do malého kamrlíku, stoupl si před zrcadlo a začal vytahovat jednu pinetu po druhé. Sundal jsem kolomazí zasviněné boty, montérky a triko. Pak jsem svlékl zbytek toho, co krylo moje tělo a bleskurychle navštívil sprchový kout. Smyl jsem ze sebe špínu a vydrbal si vlasy. Možná když krapet přitlačím, získají původní, slámovitou barvu.
Vyběhl jsem ven, usušil se a omotal ručník kolem hlavy. Pak jsem se nahatý začal prohrabovat ve skříni, abych našel čisté oblečení.
,,Jáchyme? Jsi tu ještě?" ozvalo se mezi futry a než jsem se stačil jakkoli pohnout, stál Filip přímo předemnou.
Nejdřív se mi svýma hnědozelenýma očima díval do tváře, ale pak mu sklouzly na poněkud intimnější část mého těla.
,,Sorry," vyhrkl, otočil se na patě a se svítivě rudýma ušima opustil místnost.
Kdybych za něco stál, prostě bych ho zastavil a vyzkoušel štěstí. Nicméně nestalo se. Stáhl jsem si ručník a pokusil se vysušit tu mokrou slámu co mám na hlavě. Odhodil jsem ručník na židli, otočil se směrem ke staré pohovce na kterou jsem si naházel čisté věci. Prohrábl jsem se jimi a jal se hledat podvlíkačky. Než jsem je vylovil, někdo se mi přitiskl na záda.
A mohl to být jediný někdo.
,,Filipe?"
,,Jáchyme jen mi prosím řekni, že se nepletu."
Otočil jsem se k němu, chytl ho za ten nádherný zadek skrytý v montérkách a natiskl se mu do klína.
,,T-Takže asi ne," vypískl.
Místo odpovědi jsem ho chňapl za zátylek a políbil. Cítil jsem jak se to ve mně žhaví a nebyl jsem sám.
,,Asi bych se měl nejdřív umýt," podotkl při pohledu na své špinavé oblečení. ,,A ty bys měl jít semnou, hele," ukázal prstem na má prsa po kterých před chvílí bloudily jeho ruce. Byla celá zmazaná.
Veškerý ostych šel stranou a Filip se předemnou svlékl do naha. Pak mě vzal za ruku a odtáhl zpátky do sprchy. Zapl vodu, která nás okamžitě zmáčela a pak si klekl aby nám podal sprchový gel. Vymáčkl si ho do dlaní a to tekuté mýdlo mi začal roztírat po zašpiněných prsou. Když ze mě ten mour smyl, ujal jsem se mydlení já.
Umýt Filipa ale vyžadovalo mnohem víc úsilí, než když on myl mě. Započal jsem obličejem. Přejel jsem prsty zpocené čelo, víčka, tváře. Zajel jsem mu i do vlasů a napěnil je. Obrátil obličej vzhůru k hlavici sprchy a nechal si všechno opláchnout. Jeho oči však zůstaly zavřené, a tak jsem pokračoval. Omyl jsem mu trup a paže a pomalu se pohyboval níž a níž. Už bylo nevyhnutelné začít se ho dotýkat na intimnějších místech. Natiskl jsem ho na sebe a rukama mu sjel na zadek.
Božský pocit.
Mačkat v rukou tu krásnou prdelku, které jsem se už tolikrát chtěl dotknout. Pak jsem jednou rukou vklouzl mezi nás a pohladil ho v rozkroku. Zasténal mi do ucha a políbil mě na krk se slovy;
,,Nevylezeme? Já tě chci. A už nevydržím čekat."
To jako že celou dobu čekal, až to vysypu? Tušil to a přitom vyčkával až udělám první krok?
,,Filipe... Jak si to poznal? Že se mi líbíš?"
,,Za měsíc toho dost vypozoruješ. Když jsi se onehdy přišel zeptat na místo, připadal jsi mi nesmírně krásný. A byl jsi tak příjemný... Asi intuice. Doufal jsem... a tak jsem tě vzal. Jenže ty ses do ničeho neměl a já jsem tak osamělý... Musel jsem to zkusit a-"
,,A trefil ses," usmál jsem se na něj.
Společně jsme se vyloudali ze sprchy, vzájemně se usušili a mezi líbáním se dostali k té staré pohovce, na níž jsem se chtěl ještě před pár minutami převléknout.
Položili jsme se na ní a jeden druhému hleděli do tváře. Hlavou mi prolétlo že tohle rozhodně nebude bezbolestný sex. Když jsem se totiž v té sprše dotkl jeho penisu, nahmatal jsem tam něco podezřele velikého.
,,Jáchyme... Vem si mě. Chci aby ses semnou miloval," zašpital jakoby tušil důvod mého váhání.
Tak jsem si lehl na záda a namáčkl ho na sebe. Mezi polibky jsem mu začal rukama roztahovat půlky a střídavě mu pravým a levým ukazováčkem zajížděl do zadečku. Jeho hruď úplně vibrovala, jak u toho rozkošnicky mručel. Po chvíli jsem s jeho roztahováním přestal a tak se na mém těle posunul výš, rukou nahmatal můj penis a položil si ho mezi hýždě. Systematicky se na mně hýbal, dráždil si své přirození o mé břicho a přitom zadkem jemně třel to mé. Náhle sáhl za sebe a začal si mě navádět dovnitř. Pomalu přisedal, dokud jsem do něj nevnikl. Zasyčel a slyšel jsem jak secvakl zuby, než se dal do pohybu a začal mi tak způsobovat až nelidskou slast. Byl tak horký a úzký, jako v mých nejfantastičtějších představách. Dostával mě do jiné dimenze žití.
Lehce jsem ho chytl za boky a rukama ho donutil zastavit. Pak jsem si ho opatrně položil pod sebe a pokračoval v milování. Filip sténal. Zrudlé tváře a přítmí místnosti jeho tváři neskutečně lichotily. Začal se podemnou nekontrolovatelně svíjet. Jeho penis se křečovitě napnul a po několika krátkých přírazech mu z něj začalo vytékat semeno.
Natáhl ke mně ruce a otevřel oči. Klesl jsem mu do náruče, zůstal ležet na jeho těle a ještě chvíli se pomalu protíral jeho konečníkem, než jsem z něj vyklouzl ven. Sice jsem nedosáhl vrcholu, ale Filipův výraz mi byl zadostiučiněním. Přehodil přes nás nějakou starou deku, a zívl.
,,Je pátek podvečer a ty bys spal?" dělal jsem si z něj legraci.
,,Jsem nějaký unavený. To asi ta práce," zakoulel očima a usmál se.
Přiložil jsem si čelo na to jeho a on mi začal svým nosem třít ten můj.
,,Takhle nějak se prý líbají eskymáci."
,,Nepovídej," prohodil, otevřel pusu a vysunul jazyk.
Nečekal jsem a políbil ho.
Když už někoho máte... Nepřijde vám že se vaše láska neskutečně prohloubí?
Až teprve s tímto okamžikem jsem si dokázal uvědomit, jak je pro mě důležité...
... míti Filipa.
tohle je povidka od chrony pokud se vam libila jdete na stranku: http://www.chrona.estranky.cz/ tam si muzete precist dalsi povidky...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama